Podkład wyciszający Premium Wood Sound od Balterio

Premium Wood SoundZastosowania paneli wyciszających chyba wszyscy znają, dlatego pisanie o tym po co jest Wood Sound od Balterio, jest raczej rzeczą zbędną. Dlatego przejdźmy od razu do konkretów, czyli w tym przypadku do tych cech, które mogą się wykazać dla Ciebie istotne.

Grubość ma znaczenie

3 mm, tyle podaje producent, to warstwa pianki. Gdy weźmiesz to w palce, to masz wrażenie, że pianka jest solidna. Ciężko byłoby rozerwać taki podkład w rękach. To istotne szczególnie w przypadku kogoś, kto ma w swoim pomieszczeniu „nie do końca proste” podłogi. Nie zawsze jest sens robienia wylewki, czasem wystarczy po prostu podkład wyciszający i wszystkie nierówności zostają zniwelowane.

Dźwięk niczym prawdziwe drewno

Główną cechą Premium Wood Sound w zastosowaniach domowych, ma być charakterystyczny stukot / dźwięk drewna, wydawany podczas chodzenia. Sprawdza się to wtedy, gdy ktoś ma obuwie z twardą powierzchnią, na przykład buty na obcasie. W skarpetkach nie użyczymy żadnego dźwięku.

Czy to istotna cecha? To zależy – jak kto lubi. Poprzez dźwięk może być odbierane wiele emocji, a drewno z całą pewnością kojarzy się ekskluzywnie.

Ostateczna opinia o Premium Wood Sound

Jest to opinia dobra. Podkład jest warty swojej ceny, a ta cena wcale nie jest jakoś niesamowicie wygórowana, wręcz normalna (około 23 zł za metr kwadratowy). Dlatego jeśli planujesz układać panele, to koniecznie rozważ Premium Wood Sound.

Sprawdź:  Podłogi do wszelkiego typu mieszkań